IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Асен Василев: Основната цел е да се извади мафията от властта ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Bob
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Айде тая мазна швестерка пак с дежурните опорки и глупости.. да махнем лошата мафия, а да сложим нашата?! Както направи отрочето на ДС с ирмите за сметопочистване?!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 10
Трудно е да махат мутрите от властта. Бих казал, че засега е невъзможно.
отговор Сигнализирай
33
Buckethead
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Основна цел е вън педaлитe от властта
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
To, no npuнцun, u Лykoйл ca roлямa, мнoro cuлнa u мнoro влuятeлнa koмnaнuя...
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
тази дъвка с "мафията" вече втръсна на всички. Всеки, който не се крие под полата на Хасан Василев е МАФИЯ!!! Абсолютно всеки. Същото е и с корупцията. Искат да я махат когато не са на власт, а щом вземат кокала, започват едни митници, едни предрешени търгове, едни изчезващи 9 млрд лева за седмица...Хасане, вече никой не ти вярва. Ако беше последвал Киро ***, заедно с рашков и мирчев, тогава имаше шанс някой да повярва в глупостите които плямпаш.
отговор Сигнализирай
30
Всичко е цирк
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Карат се само за пред хората, иначе ядат, пият и крадат заедно. Както преди 20+ години се оказа, че ДС са платили дълговете на царя (голямата жертва на комунистите) и сина му.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
може би е време да дойдат на власт хора, които не познават комунизма и пипалата му.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 7
Каква борба с мафията? Мутрите на ГЕРБ отстраниха конкуренцията още през 2008-2021 години и сега няма кой да води борба с мафията
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Да се извади едната чуждата мафия, за да може да се настани нашата мафия.Като гледам в София как се разместват пластовете май ще кажа:,, върни се зло, че другото е по зло!
отговор Сигнализирай
26
Сериозно?!?
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
"Асен Василев: Основната цел е да се извади мафията от властта" КАЗА ТРЕРИЯТ НАЙ-ГОЛЯМ МАФИОТ В ДЪРЖАВАТА, след Пеевски и Борисов!
отговор Сигнализирай
Новини