BGONAIR Live

При избори днес: 33,7% за Радев, ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ с равен резултат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

150
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Кремъл отнесе кокорчовците. Минаха ги с 200 петроханци, а им се превиждаше мнозинство в парламента.
отговор Сигнализирай
149
Сатанист
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен 179 - В България има много наивници и хрониче наивитет в очакване да стане чудото, но никой не вижда, че страната е Кутията на Пандора отворена още през Ноември 1989.
отговор Сигнализирай
148
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 9
Чекмеджан е пътник.
отговор Сигнализирай
147
решено
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Ще гласуваме всички за Зелените Чорапи.
отговор Сигнализирай
146
Шиши ебе Боко
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Колкото повече пада процента на гербавите толкова повече се вдига процента на това колко Шиши му го nъхва на Боко.
отговор Сигнализирай
145
истината
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Това са резултати за Митрофанова, която активно работи за мероприятието "Радев" на Москва. А имено Радев да върне страната в евразия под ботуша на москва, да сме им пета колона. ПП-ДБ нямат нищо общо с радев. За разлика от него русофила,радев, те са Евроатлантици за Европейски път на развитие на страната.
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е тва, няма програма, няма екип, няма нищо, но всеки трети бугapопитек е готов да припознае pyблен като новия месия. Ше се оправите :)
отговор Сигнализирай
143
Радев
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
няма да се яви на дебат с Костадинов,защото ще отиде на четвърто място!
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Когато фактите говорят ***.яците трябва да замълчат.Радев ще ви направи диви и щастливи.Вервайте ми.
отговор Сигнализирай
141
гуня балкански
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
не бе грешка хпри номите изчисления льотчика стига 99-99 процента както бкп при тошово време всичко у българия ие стакмистика и нищо друго месията идва дерзаите братя българи за по сметло бъдеще във всзора
отговор Сигнализирай
Новини