BGONAIR Live

Гюров обяви: Ще се оттеглим от Съвета за мир на Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Пепи
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Аууу, ами сега Шиши кво прави?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
С дипломация ядрената програма на Иран няма да бъде спряна. Стига сме се самозаблуждавали. Сега така ни е изгодно САЩ да бият по главата Иран, няма за какво Европа да се меси. Известно време горивата ще са скъпи, но това е цената която трябва да платим без да се влиза в конфликта.
отговор Сигнализирай
23
ТРЪМП, ПОБЕДА..!!
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
АЗИАТСКИТЕ ДИКТАТУРИ ТРЯБВА ДА БЪДАТ УНИЩОЖЕНИ..... А КООРДИНАТИТЕ НА ТЕХНИТЕ ЯТАЦИ И ШУМКАРИ ТИ ГИ ИМАШ - САМИ ТИ СЕ ПОДЛАГАТ...
отговор Сигнализирай
22
Аноним
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
ГЮРО А ПАРЛАМЕНТА Е ЗА ТОЗИ СЪВЕТ ЗА МИР ТИ КОЙ СИ КАКЪВ СИ КОГО ПРЕДСТАВЛЯВАШ ДАЖЕ НЕ СИ ИЗБИРАН С ИЗБОРИ ТИ НЕ СИ ЛИ СЛУГА НА ЧЕРВЕНАТА ОЛИГАРХИЯ
отговор Сигнализирай
21
Аноним
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
ГЮРО А ПАРЛАМЕНТА Е ЗА ТОЗИ СЪВЕТ ЗА МИР ТИ КОЙ СИ КАКЪВ СИ КОГО ПРЕДСТАВЛЯВАШ ДАЖЕ НЕ СИ ИЗБИРАН С ИЗБОРИ ТИ НЕ СИ ЛИ СЛУГА НА ЧЕРВЕНАТА ОЛИГАРХИЯ
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 10
браво, частично отми срама ...
отговор Сигнализирай
19
Коя маса, Гюро?
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 6
"За мен правилният път е да се върнем на масата за преговори" - Преди 8 месеца Иран бе на масата за преговори, но го нападнаха. Преди 20 дни Иран бе на масата за преговори, но отново верломно го нападнаха. Какви преговори търсиш, Гюро?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 13
Вие Гюров сте предателите, вие сте от БКП и ДС и сте троянския кон на демокрацията в България.Българите сме с Америка на свободата, вярата в Бога и щастието.Всичко, което мразите вие децата на БКП.
отговор Сигнализирай
17
Крундел
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
интересно, "съвета за мир" изглежда да не е много мирен, а?още нещо - какво правим ние в него по начало, щото дебелия иска да го размагнитят и се подмазва на оранжевият?разбирам толупий 2 какво прави - все пак е руска радиоточка и краснов го използва, но ние не трябва да сме там
отговор Сигнализирай
16
дезинформатор
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Айде, тролея се включи. Пич, намайкатипичката.
отговор Сигнализирай
Новини