BGONAIR Live

Слави Василев: Радев е новият човек, Борисов е минало


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 4
Слави Василев: "Сваляме пожарникарските ботуши и обуваме генералските зелени чорапи."
отговор Сигнализирай
21
ЧОРАПИ С ДУПКИ
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 4
ЗА ТЯХ ЕВРОТО Е МИНАЛОТО, А РУБЛАТA Е НОВАТА ВАЛУТА....ОРБАН В НЕДЕЛЯ ШЕ ГО ИЗРИТАТ В УНГАРИЯ, ВЕДНАГА ИСКАТ ДА ИНСТАЛИРАТ ЗАМЕСТНИК РАДЕВ
отговор Сигнализирай
20
На крива пакета ...
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 17
Бойко Хитрецов Калабазов вече е като прокиснато мераклийско вино се обърна на горчив оцет разреден до 5%-ов гендерал.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 0
Добре, че е Борисов, за да се катерят по гърба му некадърници като Слави Василев. Ако го няма Борисов бедна ми е фантазията по какво ще плюят.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 1
На Слави Василев баща му навремето наряза един завод за хладилници Мраз на сраб и остави хиляди работещи на улицата. Само Лустрация ще спаси България. Налазили са децата на комунистите да се докопат до властта..
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Този смешшшник опитва да се изказва, след като обслужваше като политолог президента Радев няколко години
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 2
Нали видяхте вчера как олигарсите спонсорират Радев при откриването на кампанията? Само за един час опукаха над 100 000 евро на спонсорите. Но нали Радев уж се бори с олигарсите? Е, олигарх до олигарха го заграждат, той щял да разгражда модела на олигарсите. Хората да не падат от Марс? 9 години му ядоха попарата на Радев. Какъв нов човек е мистър Кеш? Ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ууууууууу
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Колегата по-долу е прав. Дори Бибитко не посмя да въведе залените сертификати( както беше спуснато от Брюксел), но хората на фигуранта веднага изпълниха нареждането. Нищо добро не чака хората, ако дадат власт на една фуражка, която е свикнала само да дава заповеди и да не се съобразява с никой.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Този смешшшник опитва да се изказва, след като обслужваше като политолог президента Радев няколко години
отговор Сигнализирай
13
Гражданин
преди 3 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 1
Какво бъдеще може да бъде този хасковски кayнь? Нали му сърбахме попарата девет години - само разделение, злоба и некадърност.
отговор Сигнализирай
Новини