BGONAIR Live

ЦИК: Има драстично увеличаване на заявления за гласуване извън граница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Измама
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Измама, машинншят вт щ бъде манипулиран, отново. Машините бяха на склад в частна фирма, мийто собственик е цлизък до ППДБ Радев. "Държавният" сужител който ще присъства при проверката на машините е на правителство Петрохан ППДБ Радев. ЦИК за какво ни взема?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ами да осигури секции в посолствата или да си идват в България да гласуват. Защо българския данъкоплатец да плаща за да гласуват ромите в чужбина?
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Невъзможно е да се знае предварително колко човека ще гласуват. Тая какви си ги измисля.
отговор Сигнализирай
15
Ко не
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Тая е на яслата на Доган//Пеьовски.
отговор Сигнализирай
14
60 897???
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
В НАЙ-ОПТИМИСТИЧНИЯТ СЦЕНАРИЙ ЗА ГЛАСУВАЛИТЕ В ЧУЖБИНА, ТЕ НЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ 180 000. ДОРИ ДА ГИ ЗАВИШИМ С 25% ЩЕ СА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 240 000. НО ЗАЩО СКЪПА КАМЕЛИЯ, ТОЛКОВА УПОРИТО КРИЕТЕ ТОЗИ ФАКТ - КЪДЕ Е ПРАВОТО НИ ДА БЪДЕМ ОБЕКТИВНО ИНФОРМИРАНИ???!!!...
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
с гласовете от чужбина в парламента влязоха чалгарите
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
а хартията за машините тествахте ли? НЕ, за да стане като предишния път, блокирали машини и се гласува с хартиени, които се превръщат в чували с канцеларски материали...
отговор Сигнализирай
11
Гледна точка
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Чак пък драстично!?
отговор Сигнализирай
10
Гласуване
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
извън страната не трябва да има. Ще гласувам за тези, които го предложат.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Ами там е далаверата,защо всички ревнаха при предложението за намаляване на изборните секции в чужбина? Радев си е нагласил нещата,но не е правилно ,хора живеещи и плащащи данъци в друга държава ,да определят как ще живеем ние и кой ще ни управлява!
отговор Сигнализирай
Новини