IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: В София нямаме детска болница, защото кметът е Лама, отварят ни се фонтанелите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 4
Васил Терзиев е прекрасен и единствения му минус е че това лансиране на будистите се отразява в загуба на популярност на Харе Кришна. София си пази традициите и културата, а това изисква некъпани кришнари в халати да пеят и раздават флайери по Витошка и да дебнат деца пред училищата и университетите.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 1
Тоя пък и кмет беше и премиер беше и пак немаше болница сега за това Терзиев му бил виновен!!!
отговор Сигнализирай
73
Калоян
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тотален ***. Не селянин - ***. Селяните са за уважение.
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 4
Най голямата заблуда е че метрото в София е станало благодарение на Борисов. Не, стана въпреки него и благодарение на нашите данъци и с финансиране от ЕС. Но на него това му е коронен номер, да прави помен с чужда пита.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 10
Децата в софия ги лекуват педроханци. За какво им е детска болница?
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 13 Не харесвам 3
Боеко, ти като беше кмет на София, що не построи? Боеко, ти като беше министър прецедател, що не построи? Боеко, когато даскалицата ти по руски беше кмет, защо не построи? Трудно е да си еднокнижник, но и да си едногънков не е мъчение за теб, а за тези около теб.
отговор Сигнализирай
69
Пурко
преди 1 седмица
Харесвам 9 Не харесвам 1
Човека или подобието на такъв говори за морал а не му стиска да си признае детето от слуая Барселона,головете които вкарва за ветераните на Бистрица също предплатени ,преди мач се оставят около 50 бона за отборите на Локо и Ботев Пд най вече,те стигат финала последните 5-6 г-питайте ги ,на първенството за ветерани вече говерейки помежду си ,му викаме -за парите на Бойко.Каква държава,какъв футбол бе хора
отговор Сигнализирай
68
123
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 1
Нагъл, млъкни малко
отговор Сигнализирай
67
Мунчо
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: оставка Бойко вънИ Баце ще направят някоя уйдурма!
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 0
г-н Борисов ,а защо имаме толкова много Милионери ,че и Милиярдери , я глей по полите на Витоша кви палати кви коли за Милиарди ,комплекси ,хотели ,яхти и бизнеси за Милиарди , че и за аръков 400 000 евро ! че от де таз пара Бе ?
отговор Сигнализирай
Новини