BGONAIR Live

Цените растат, шопската салата стана "златна" ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
44 ти нищо не избираш сеерсем, командва те Урсула и американското посолство. Даже Бойко ти го каза за големите началници, и Асен и Киро ти го казаха, ама ти пак с опорките от нпо-то през тях,че били някакви "комунисти". Нищо подбно атлантически гном.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Само да напомня, че бюджета беше 36% от БВП преди 6 години. Сега е 46%. Държавният апарат си расте, надува се, партийки, агенцийки, министерства, данъци, раздаване...
отговор Сигнализирай
47
Ами то...
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Цените ще се покачват докато свикнем с новите цени , след което пак ще се покачват и така докато сме живи !!!!
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 46 нз как да ти го кажа, но инфлацията избухна с първия опит за промяна и изчегъртване на гроб. Май май с толкова гробове целия ни парламент ще излезе гробница.
отговор Сигнализирай
45
Констатация
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Радвай съ Народе!!!! Най-сетне стигнахме, че и задминхме богатите Европейски държави!!!! -)))))))))))))
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Партия Гроб ни загроби. Те разбират само от обществени поръчки, асфалт, субсидии за зърнари и къщи за тъщи.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Колко евроатлантическо.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Колкото и оправдания да си изровите от незнам къде, тук инфлацията не може и няма да бъде решена. От 9 партии в парламента - 10 са популисти със социалистически манталитет. Като сме си напълнили парламента с розови комунисти, червени комунисти, кафеви комунисти и сини комунисти ще си понасяме инфлацията и няма да ревем. 20 евро за ваучер за гориво, след 25 стотинки за литър, след 9% ддс за кръчмари... Народ от свръхконсуматори с елит от нео-комунисти няма какво друго да получи.
отговор Сигнализирай
41
Илия
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Като видиш тези физиономии веднага ти става ясно, защо тук нещата са така. С комунистически пламват очите, те при е ба ват всичко с усмивка.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
До: Българин, народен съд за това, че не можеш да изкараш пари да си купуваш домати и краставици зимата? Да ви имам логиката безобразна!
отговор Сигнализирай
Новини