BGONAIR Live

Цените растат, шопската салата стана "златна" ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

79
Ладно пиво
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Добре де,нали ЧЕКМЕДЖАН вожда на Гроб,нашия баща , държеше да приеме еврото за да станем богати европейци.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
За периода от 2020 до 2025 г. стопанствата с млечни крави са намалели от 17 612 на 6 076. Стопанствата с овце майки са намалели от 19 450 на 6 870.
отговор Сигнализирай
77
Казах!
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Не е задължително да се яде на заведение. Скъпо е - носят ти, отсервират ти, нямаш никакви ангажименти, освен да си платиш. Като ти е скъпо - вкъщи. Свърши вече с евтинджаса, нали искахте да сме в клуба на богатите!? Е, ето ви - ще плащате като богатите или ще хрупате салата вкъщи като нормалните хора. Алибег, чуваш ли!? Барманите и сервитьорите - марш в производството! Не може да ми си прескачат един през друг здрави, прави мъже да носят табли! Айде, моля!
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
млечните крави са намалели с 26% за 5-годишен период, овцете майки с 46%, козите майки с 42%.))) Като всички се правим на граждани, ще ядем скъпи продукти.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ония ден гледам краставици по 3 евро бройката мухахахахах викам мерси
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Колко евроатлантическо.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
шопите едно време са били овчари, а сега са канадци
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Амчи ний сми в клуба на богатити, вий да не искъти пpocта шопска салатъ дъ идем? *** идем, златна, амчи кък, няма съ излагами пред богатите от клуба, я!?!
отговор Сигнализирай
71
До анонимен 71
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Демек, плащаш за шкартото на Европа! Италиянски, еле па датски качествени сирена ще намериш у бг супер маркет на кукуво лято! Ама какво да се прави- снобизъм!
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
На фона на 2 войни, пост-ковид икономическа излагация, антидъмпингова война с Китай, търговски шашмании със САЩ и популисти в парламента съм убеден, че няма как 5 години неспираща инфлация да не е от еврото.
отговор Сигнализирай
Новини