BGONAIR Live

Резултатът при обработени 96.41% протоколи на ЦИК: ПБ - 44,7%, ГЕРБ-СДС удържа второто място


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

121
ЕдинПреятелПита
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Колко от родните дрозя и радевисти си пратиха децата да учат в матушката и колко на запад? Колко са гурбетчиите в путинландия и колко са на запад? Защо соц мрежите са залети от видея на раснячета които искат да емигрират от путинския рай? Стига общи приказаки дайте му конкретика на човека.
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
А какво става с еврото? Българите заживяха ли вече в клуба на богатите като самодоволни и оядени западняци в еврозоната?
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: анонимен "Абе защо така стана с всичките евроатлантици? " - какво е станало? Радев е евроатлантик, народеца още се надява, че след 37 години ручане на жабета и мизерия, най-после ще го възнаградят със светлото евроатлантическо бъдещ, когато евроатлантизма се разпадна, а ЕС затъва в блатото, но народеца едно си знае - да забогатее, да му падне от някъде късмета, да се навежда на богатите и да го направят и него богат.
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Убав - лош, следващите 4г. е несменяем с това мнозинство. Достатъчно време да си осигури несменяемост за следващите 10-15г. и после да станат несменяеми децата му.
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
На път е да се сбъдне отколешна моя мечта - БСП да е вън от парламента. Чакам окончателното преброяване и протоколите, за да започна с празненството.
отговор Сигнализирай
116
до 116
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 10
защото България е със застаряващо население, пенсионерите си искат руското протеже да ги управлява, а после реват, че внуците им не искат да живеят тук!
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 8
и сега русофили какво, ще върнем ли лева, ще излезнем ли от ЕС и ще отидем ли БРИКС, или всичко ще си върви по-стария път, ама с нови олигарси ? само питам за един преател
отговор Сигнализирай
114
Всяка седмица
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Асфалт паша, теглеше по 500 милиона ЕВРА всяка седмица в продължение на 20г.
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен107 Е що тоя,който го подписа го назначиха за директор на Булгаргаз при правителството на Герб,ДПС и ПП-ДБ
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
Честито, а наесен Възраждане с 60%.
отговор Сигнализирай
Новини