IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Покриват жълтите павета в София със специално покритие за Giro d’Italia


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 34 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всеки колоездач с травма и разбито колело.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ще рекламират българските пътища ли? Че за тези няколко стотин километра, дано поне трима да успеят да финишират, че да запълнят почетната стълбица при награждаването.
отговор Сигнализирай
12
Топ топ
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 3
Повечето от вас не осъзнавате, но това е събитието на живота ви. Искам да видя вско и ще обикалям .
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
А дано да е добра рекламата.
отговор Сигнализирай
10
Рекламата
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Хахаххаха по тия пътища ще се избият горките хора... Такава реклама ще си направим че още от сега виждам как по морето навсякъде има свободни места за резервации... няма да стъпят тука...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Гледам колоездене от много години и изпитвам ужас какво ще покажат камерите на Евроспорт. При Джирото, Тур дьо Франс и Вуелтата се виждат колко чисти, подредени са селищата в Италия, Франция и Испания, дори най-малките. Тук камерите няма как да скрият мръсотията и безпорядъка в българските села и градове, липсата на маркировка и камарите от ***, волно разпилявани от вятъра. Предстои не реклама, а антиреклама на България.
отговор Сигнализирай
8
Любо Питко
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тези хора предупредени ли са къде идват? Сигурно няма да са с нормалните за Джиро Италиа велосипеди, а с маунтин байкове с подсилени капли?
отговор Сигнализирай
7
Ужассссс
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Многострадалните павета!!!! Кой ли не се е упражнявал върху тях!? Последно Фандъкова се измъчи неколкократно. Разшлембени, разкривени, наредени все едно деца от детската градина да ги редили!!!! И сега и това! Дано някой не се претрепе!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
ух, свито сърце, ух дали наистина се готви кражбата на жълтите павета.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Софиянци готви се кражбата на века. На София зарад Джирото ще залеят жълтите павета с лепещо вещество и след като допингистите отминат и ниОплюят Булеварда, на другата нощ специялни резачи ще неражат Булеварда Руски на плокове м/м за по лесно товарене на ТИРовете за износ на нашите жълти павета.
отговор Сигнализирай
Новини