BGONAIR Live

Трифонов: Господин Радев, къде е референдумът за лева?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
Да живее Радев
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Аз гласувах за Румен Радев.
отговор Сигнализирай
75
Зулус
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
ти беше Политическа ИзМаМа, но си Прав - кРадев е Още по-Голяма ИзМаМа и това вече е видно с всеки изминал час: Няма Референдум, Няма Арести на Борисов и Пеевски, че дори Не Поканиха - Митрофанова и Посланика на БелаРус при Откриването на НС - в същото време Фицо, ще е на 9-ти Май Рамо до Рамо с Путин на Червеният Площад! с думи Пр0сти - кРадев, вечи ИзМаМи избиратели си по всички възможни Линии - да им е Честито!!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Tози тотално е изплискал легена.
отговор Сигнализирай
73
мак
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Какъв референдум за лева, ***. Сега ли се сети, или си от глутницата, която през 5 минути ръфа Радев за щяло и не щяло. Късно е, ама да го разбереш трябва ти акъл.
отговор Сигнализирай
72
Щирлиц 17
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ами чалгар ти и Петрохан Правителството заедно с Шиши,Чекмеджан ,Кокора и Гнома прецакахте нещата.Сега Рундьо ви е виновен.Много си нагъл.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Проблеми с психиката.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
чЪлrapя и кayHa са 6аджанаци
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 0
Ех Слави , колко си глупав
отговор Сигнализирай
68
Капъкуле
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Защо на този провален смачкан мишок му се дава трибуна изобщо?!
отговор Сигнализирай
67
Славчооо
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Славчооо, ама ние използваме евро от 5 месеца. Какъв референдум те е патил? Свърши то имаше шанс да управляваш и се *** айде гаси и не се обаждай
отговор Сигнализирай
Новини