BGONAIR Live

Трифонов: Господин Радев, къде е референдумът за лева?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
АНОНИМ
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
СлаФчо, не си актуален. Оттегли се по-достойно.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Да припомним на чичо слави какви ги каканижеше преди да стане политик:Дами и господа политици,вие не можете да пренебрегнете решението на собствения си суверен. Колкото и да сте безсрамни. Единственият ангажимент и задължение на следващия парламент е безусловно да приеме волята на народа, изразена на референдума: мажоритарен избор в два тура намаляване на партийната субсидия на един лев задължително гласуване на избори и референдуми.След приемането на тези закони новото Народно съ ...
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 2
Колко е жалки учиндолското мекотело и как се мазни на Радев. Май е забравил, че именно ИТН беше патерицата на ГЕРБ-НН
отговор Сигнализирай
53
cugahuh
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
ПО дбре кажи що не си в парламента като си такъв разбира4? едно е да плямаш,едно е да можеш друго е пак да направиш нещо
отговор Сигнализирай
52
selianin
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Където на тебе ти бяха лъжите депутатите да не са 240 а 120 и да помагаш на болните деца а не да има смс и европеската българска коледа
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Какъв лев бе. Е у лево
отговор Сигнализирай
50
България=психиатрия
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
На кой му пука за постовете на наркаша. Достатъчно! Цялата държава е един цирк, не но трябва да знаем и тези глупости.
отговор Сигнализирай
49
hh88
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Телевизия 7/8 вече става 0.7/8. По този случай, бъдете малко по смирени и честни.
отговор Сигнализирай
48
Франк
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Искането на референдум от Радев за беше дали да влезем в ЕЗ в началото на 2026 или да го отложим за по подходящ период и да запазим лева до тогава. Радев никога не е предлагал референдум за или против лева/еврото. Тъй като вече сме в еврозоната, искането за референдум дали да влезем сега или по късно е безмислено. Нещата вече са се случили, а Славчо се први на интересен и търси внимание. Аз искам да го питам Славчо къде ти е субсидията? Ахахахаха
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Вече няма как да има рефендум. Няма и как лева да се върне. Подобен популизъм е безмислен и не е редно политиците (ако този се смята за такъв все още) да взимат гражданите за ***. Ние знаем правилата и законите, не сме неграмотни.
отговор Сигнализирай
Новини