BGONAIR Live

Почина Величко Велев - един от символите на борбата срещу комунистическия режим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
БЗНС днес могат да гласуват за Денков и добруването на украинските фермери.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
бзнс-тата гласуваха за Луканов и срещу лустрацията. Факт.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
бзнс = сопаджия. Кой знае какъв хайдук е бил.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Антифашисткият монумент на Трети украински фронт, прочистил България от кафявата чума, ще бъде възстановен със средствата (лични и партийни) на осъдените за разрушаването му!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонимен 36Сега кондиката е, че който помага на Украйна е фашист и трябва да му се отнемат имотите. Това е същото като тогава, само дето тогава "свой-чужд" е на базата отношението към частната собственост, чиято ликвидация е развнозначно на завладяването на дръжавата и това е всъщност "Завладяната Държава" - когхато не си господар на имотите си досега това е на ръба, защото частните имоти не се уважават мирогледно като съзнание и поведение към тях.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
В САЩ! Един герой с рога се разхождаше из белия дом!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
В коя държава смятат за символи хората, които искат въоръжена съпротива?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
36 години след падането на Живков още борите кумунизма. Това ако не е нонсенс!
отговор Сигнализирай
26
Тенгри кан Владетел
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
По принцип такива хора трябва да са героите на днешните поколения, за които демокрацията е просто даденост. Преди нямаше как да отидеш на остров Пукет, Карибите, Панамите, Бахаите и кво друго са сетиш там, а и д ата псинат, ако ен стехен кадър, не можеш, оти немаш пари. Лева не е конвертируем. Ако Бай Тодар го бе направил конвертируем, можеше и да ва пусне из западащият Запад и загниващият кашпитализъм, ама надали! Как ще съществува режима без вас?:))) Няма как!
отговор Сигнализирай
25
другарят брежнев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Още един капиталист си отиде. Да живее другарят Ленин.
отговор Сигнализирай
Новини