BGONAIR Live

Моторист загина след челен удар в камион


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Лош опит
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Може би се е опитал да се "шмугне" -- както често правят? Лека му пръст на моториста.
отговор Сигнализирай
10
ъъъъъъъ
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
а тия дни откриха мотосезона
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
А камионджията добре ли е?
отговор Сигнализирай
8
Варненец
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Богдана Карадочева: Ако срещу всеки моторист застане поне един тираджия, ех ще започне такъв живот, че само си викам ДАНО!...
отговор Сигнализирай
7
Пахтакор
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Абе имаше един сайт, май португалски беше, кадето такива размазвания, изкормвания, разчленявания ги показват без никакви замъглявания. Пълно беше с ей такива челни шедьоври. А пък в ютубето има едно видео, руско, колата пред буса отива в насрещното, удря се в камион, разлетява се на двигател, джанти, седалки, хора, а един от хората направо се размазва под предното стъкло на буса и направо изведнъж то се опръсква цялото в някакви неща, които много приличат на телесни течности и ?айна.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 0
Абе този камионджия като не е употребил алкохол или наркотици какво търси по това време на това место и защо не е осигурил предимство на моториста, не вижда ли, че срещу него "лети" неиндефициран бързак ? Защо се пише за пробата за алкохол, като шофьорът няма вина, да не би ако беше пил щеше да заобиколи моторът ?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Що не напишете нещо за ужасяващата катастрофа след Бачково, между ТИР и моторист? Днес следобеда.
отговор Сигнализирай
4
Искам да попитам,
преди 1 месец
Харесвам 32 Не харесвам 0
ако шофьорът на камиона беше дал положителна проба за алкохол той ли щеше да е виновен за смъртта на безумеца защото не е отбил в канавката ?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Хората не са подготвени за тези бързи коли и мотори,
отговор Сигнализирай
2
Влади
преди 1 месец
Харесвам 28 Не харесвам 0
Това не е път за кушии! Закъде толкова е бързал моторджията? Да им направят частни писти, където да вдигат по 500км/ч, ама да не карат по пътищата като пощурели!
отговор Сигнализирай
Новини