IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ангел Найденов: Правим стъпки към подобряването на армията ни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
То не останаха
преди 4 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 0
хора на територията, този ще подобрява армията.
отговор Сигнализирай
10
Икономист
преди 4 седмици
Харесвам 2 Не харесвам 0
Пари за армия - пари на вятъра!
отговор Сигнализирай
9
фезонтегратор
преди 4 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 2
Добре че бе Каракачанов, да почне модернизацията на БА! Преди и след него, никой нищо не е направил. А относно 1300 та войници , дето влезли в БА миналата година... ами то в окопите на Украйна загиват за ден толкова наемници. Явно за там ги готвят и нашите. Да закърпят един ден на Зеленски, че за повече няма будали.
отговор Сигнализирай
8
Бай Чепик
преди 4 седмици
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тоя пък де изпълзя от нафталина.Защо давате трибуна на политически трупове.Вижте кво се случва с Шкембе Войвода и пияницата Румен Петков дето пикае в шадраваните.Давате им трибуна и се вземат насериозно.
отговор Сигнализирай
7
Дрт
преди 4 седмици
Харесвам 2 Не харесвам 2
Армия имахме преди 30 г. Сега имаме бази на НАТО, а ПВО-то - от отколешните ни врагове, комшиите.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 0
Няма как да подобриш нещо дето го нямаш, нашата армия е символична.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
При ППДБ успешни са ламите и последователите им връчвайки децата си за фунтанела-откаш.
отговор Сигнализирай
4
Шиши ебе Боко
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
При Шиши и Боко Чекмеджански тайната на успешната им връзка е проста. Шиши си иска - Боко се понагъзурчва.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
То има ли още какво да се рапродава от тая държава ,направихте пустиня бе Изродиии
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Заплати са по-високи от американска армия. По-евтино е съкращения и чужди бази.
отговор Сигнализирай
Новини