IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Петър Ганев пред Dnes. bg: Дългът не е проблемът, хората да са внимателни с личните финанси


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
с еврото ще дойде и голямото разчистване на паразитиращи бизнеси в българия,които са доста,а да се надявам,че и ще дисциплинира хората в българия да си плащат данъците...
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
българинът е цар в инвестирането в пасиви,които буквално на следващия ден вече са с поне 20 % на долу...после този пасив му носи само разходи,който той не е преценил на време...а заплатата си е същата.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен Може икономика и без дълг. А Дълга само товари и даже банките те карат да се ликвидираш за да не ти дава пак дълг.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Милярди дългове не са проблем, не е от еврото, няма проблеми, ама заделете некой лев,ясно
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен 37, и това е добра новина :) Ще има фалити. Лични и фирмени. Ще се поразчисти малко пазара на труда. Всички тук врещят, е няма производство на храна... може би това е добра посока за размисъл на бъдещите безработни. Може би е хубаво всички да си помислят върху въпроса: Какво мога да правя, ако остана дълготрайно без работа и доходи. Това е един хубав мисловен експеримент.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
естествено ,че не е проблем дългът а неговото връщане...а като знам финансовата грамотност на българина не съм много оптимист.кредит на заема и заем на кредита това е в общи линии...въртим се в кръг,а българинът си мисли,че е голямата работа.масово вече хората в българия изпитват трудности при погасяване на кредити.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 26, всъщност изобщо не казва това статистиката на НСИ. Явно четенето с разбиране не ви е силна страна. Проблемът е, че за има растеж са нужни все повече и повече работещи. Намаляват работещите, не хората ;) Фертилността е над средната за ЕС. Ражданията също са ОК :) България е вече развита страна и наблюдаваме идентични процеси като в Италия и Япония. Решението е автоматизация на труда. И не, никой няма да бъде пощаден от задаващата се повесевместна автоматизация на работните места.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
В Русия един компютър не могат да произведат
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Кой вдигна заплатите на полицаите със 70%
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Истегли бързи заеми и после бегай
отговор Сигнализирай
Новини