BGONAIR Live

Емил Дечев сложи черна овца за клетвата на кабинета "Радев"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Бъркаш
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: Бг зевзек. Тоя не е полицай и никога не е бил. Този е един алкохолизиран адвокат, набеден за министър на нещо, от което хал хабер си няма. С една дума нищожество.
отговор Сигнализирай
18
Радой Ралин
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Простакът е кремък - корав и могъщ,Простакът е демон без лик, вездесъщ.Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.Удариш на кухо, простакът звучи.Простакът не чака, не знае предели стига простакът до своята цел.Защото простаци край него вървяти дават му знаци и правят му път.Надкласов, безкласов, без род и съюз,но винаги касов, но винаги в плюс.Без ден да протакаш, дори да кървивойна на простака до смърт обяви.За срам на Европа, на всичките нас,когато докопа в ръцете си власт.. ...
отговор Сигнализирай
17
Непонятно е
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: анонимен 14 - за овца като теб ! Ти явно не си виновен за това, в стадото на овчарите Тиква, Пеевски или Копейкин всички сте едни и същи от порода "българска тъъпоглава" !
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това първо са си обикновенни бели овце. Но.. така де овце, езоповски език, вицове, Висоцки и пр. Толкова от Момчилова. Но това , този път не е " довреме"
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Човекът дава фира и то голяма,нещо което оправдава действията му на този етап.
отговор Сигнализирай
14
Психиатър
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Този оттук направо да го прибират в клиниката. Вижте му само погледа.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Сигурно си я е донесъл от екскурзията до САЩ
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
И какво символизира тази черна овца? Непонятно!
отговор Сигнализирай
11
Бг зевзек
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Този определено му харесва да е някакъв ''център'' на внимание, яко комплекси го тормозят явно :) сиг му е 10 см на 3 виагри....полицай....кво да го праиш....
отговор Сигнализирай
10
Евала
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Сега вече Дечо Узото и Теди Еврото могат да прескочат до Гърция на заслужена почивка.
отговор Сигнализирай
Новини