BGONAIR Live

Атанас Пеканов: Трябва да спасим парите по ПВУ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Трябва да спасите бълагркста енергетика, не парите по ПВУ. Парите са смешно малко в сравнение с това, което унищожаваме заради тях. Трябва да наложим мораториум върху плащането на емисии. Това направо уби енергетиката ни през последните 10 години. Милиарди евро потънаха в нечии джобове, без изобщо да се знае къде отивст тези пари събирани за квоти. Мариците щяха да продават много по-евтино, ако не бяха тези *** квоти изкривяващи пазара на електроенергия! Наложително е да това нещо да спре!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 1
Аман от "спасители"
отговор Сигнализирай
2
зевзек
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Няколко служебни и редовни кабинети "спасяват" средствата по ПВУ. Хубавото в случая е, че след няколко месеца срокът приключва. Една дъвка по-малко ще имате. :)
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
За да ги откраднете..
отговор Сигнализирай
Новини