BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

198
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
ЕТО ЗА ТОВА ППДБ СА НА ТОВА НИВО НА ИЗБОРИТЕ. ФАШИСТКА *** ДОЛНОПРОБНА.
отговор Сигнализирай
197
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
с еконт до масква е топ идея
отговор Сигнализирай
196
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Хубаво е руските българомразци да знаят, че всичките български революционери, писатели и национални герои са мразили руския м.иризлив крепостник от сърце и душа. Не случайно по директива на Масква, от БКП унищожиха всичко българско на времето и на мястото им издигнаха тия к.оптори с казашки пияници.
отговор Сигнализирай
195
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Нали бяха махнати ,поради необходимост от реставрация ,кой кого лъже и кога?Цялата история е такава -лъжа след лъжа
отговор Сигнализирай
194
Само да кажа
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Взривете го тоя *** паметник, стига сте ни занимавали с руските ***.
отговор Сигнализирай
193
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какво е имало на този терен преди да бъде поставено това грозилище. Само знаем, че района се нарича княжеска градинка. А къде е паметника на Княз Батемберг, извършил най голямото успешно разширение на Третата ни държавност. Къде е. Нему е мястото в Княжеската градинка.
отговор Сигнализирай
192
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
СЪБАРЯЙ И УНИЩОЖАВАЙ ВСИЧКО РУЗКО!!!!
отговор Сигнализирай
191
Лика
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Глупости на търкалета пише в тази статия. Победата над фашизма каква идеология е?! Паметникът е в памет и на хилядите български войници, взели участие в последната фаза на Втората световна война в Европа. Скулптурите, които гадно бяха нарязани с флекс, са на големите български скулпторки Васка Емануилова и Мара , .Решението за това беше взето авторитарно, най-малкото трябваше да има предварително обсъждане и референдум - това го изисква демокрацията. А оказва се, скелето глътнало сума пари!
отговор Сигнализирай
190
Позор
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Върнете паметника на мястото му. Не петнете паметта на героите, освободили света от кафявата чума
отговор Сигнализирай
189
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Днес като станах, не си оправих и леглото. Нали Радев всичко ще оправи
отговор Сигнализирай
Новини