BGONAIR Live

Край на обажданията до личния лекар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Този народ, излъган и от ЧОРАПА дочака това.
отговор Сигнализирай
41
С тревога
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тази идея ми се струва малко налудничава. Който я е пръкнал, не е зле да влезе в електронно-дигитален контакт със специалист в Карлуково, а идеята си да опише като симптом.
отговор Сигнализирай
40
С тревога
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тази идея ми се струва малко налудничава. Който я е пръкнал, не е зле да влезе в електронно-дигитален контакт със специалист в Карлуково, а идеята си да опише като симптом.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Има ИИ, питайте и той ще ви даде отговор и решение. При него няма бюрокрация, мил и точен е, ще каже какво да пиете и как да се лекувате и на опашка няма да се чака дори ще каже къде и колко струва лекарството, пък може след време и рецепти да издава и вместо аптеки, автомати за лекарства, та така, нема страшно.:))
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Преди 1989 г. България има едно от най-доброто здравеопазване, доктори на високо ниво и добра болнична грижа. Сега сме пълна трагедия и всичко се върти около парите.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Навсякъде липсват експерти, а поставените калинки творят безумия.
отговор Сигнализирай
36
константинов
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
ТАКА Е КОГАТО НА РЪКОВОДНИ ПОСТОВЕ СЕ ПОСТАВЯТ ПАРТИИЦИ КРЪГЛИ УМНИЦИ ВМЕСТО НОРМАЛНИ ХОРА.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Народ без лесно и достъпно здравеопазване, с лекари и аптекари чиновници и писарушки, е с провалено здравеопазване, а и никой не иска личните му данни и здравно състояние да се знаят от всички.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Кой казва, че здравеопазване и всичко, трябва да е електронно, особено ако е неудачно и затруднява всички от пациент, лекар, до аптекар като у Бг. Или кво, целта е досиета да има всеки. Е що трябва всеки да знае всичко за здравето на някой, не е ли достатъчно личният лекар да познава пациента си. Нещо много напомня ковидното време.
отговор Сигнализирай
33
Снежанка Димитрова
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Може ли някой да ми обясни,какво значи социална държава. Така сме по Конституция.. Може ли да ми обяснят, как ще се справят с демографската криза,при тези измислени глупости. Може би,не им трябваме ,като народ и " нежно" ни затриват.
отговор Сигнализирай
Новини