BGONAIR Live

Край на обажданията до личния лекар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Тия
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Само се чудят какви нови глупости да измислят !
отговор Сигнализирай
31
дядото
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
и какво,телефоните на лекарите ще бъдат на постоянно подслушване ли.идиотска работа
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 2
който е измислил подобна глупост моментално да подава оставка и да се маха! да му бъде забранено да заема държавна длъжност завинаги!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
поредната простотия незнайно как и от кого задействана! да се махне моментално!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 1
тогава и край на плащанията.. ще пращаме снимки на банкноти евро, а доктора и здравната каса да им се радват..
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 37 Не харесвам 4
Някога не бяха нужни никакви направления - боли те ухо, отиваш си на УНГ. Сега много специални станаха, за да може докато стигнеш до специалист, да пYкнеш през това време. Личните лекари нямаха 3500 пациенти, защото си имаше участъкови лекари в поликлиниките и те бяха джипитата. Освен това тези лекари идваха на посещения вкъщи при нужда. Как с температура 39 ще се завлечеш до кабинета например?
отговор Сигнализирай
26
Евреин миньор
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 1
Малоумно. Личният лекар има слушалка и апарат за кръвното налягане. Няма и не може да работи с ехограф, ехокардиограф, в общината няма ни рентген, ни лаборатория. Пациентът му има няколко хронични заболявания- сърдечно съдови, на обмяната, на опорно- двигателния апарат, нерви, психика, очи, уши, кожа- моля допълвайте. И хуква от Горна махала към общинския център, а дано този месец да измоли някакво направление за специалист. Щото личния лекар това може да направи. На главата му са 3500 пациента
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 7
Съпротива на докторете че ще ги уволнат. Бърза помощ и жп си заминават.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 0
Теле - медицина, медицина за телета. На телета ни направихте, ей!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 3
А Хипократовата клетва защо изобщо се полага?
отговор Сигнализирай
Новини