BGONAIR Live

Гешев осъди прокуратурата да му плати 130 хиляди евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Демек месечната му заплатка е била повече от скромна - малко над 5 000 евро. Ама истинската пара е идвала изпод бюрото.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Сурдете се на пепейците. За хванаха се с него неправомерно. Те така осмислят съществуването си, нарочват някого, който не им харесва и дъвчат тази дъвка непрекъснато. Сега те трябва да му платят. Не признават нито закони, нито конституция.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
не е ли ОПГ прокуратура,съд и мвр?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
цоцат ни дори когато са свалени позорно, е да, не са осъдени, щото после ще делят обезщетението със съда
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
50
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Написаното от мен е сбито и подредено просто интерпретирайте всеки от своята гледна точка
отговор Сигнализирай
49
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Посред бял ден не работите Защо Работете не мързелувайте това е Подредете си живота не се оставяйте да ви лъжат месии съветски С писане по сайтовете и тичане след разни измамници милионери вашият живот нищо няма да се подобри
отговор Сигнализирай
48
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какво има за неразбиране Професия продуктивна работа и пари изобилни Това е Останалото са измислици В Европа е още по добре професия образование работа пари това е формулата на успеха ТАМ е и демокрация хората са уважавани и си живеят спокойно
отговор Сигнализирай
47
Старчо - сарача
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 4
Плюете го Геша, но на него хич не му дреме на сайдера и си гушка хилките.
отговор Сигнализирай
46
uha
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Хората с професии? Ами да иде в чужбина с образованието и биографията сеи, че да видим дали за чистачка ще го вземат. Всички ненаяли се БГ юристи са така. Щото имат дадена конституционно башка власт. И като я ползват - крадат, лъжат и лижат задните части на олигарсите. Тия бооклуци и в затвора за шет стотинки работа не могат да свършат. Толкова мършша е насъбрала съдебната ни система. И закони и констутич са тяхно производство с дупки през които минава само и само да натъпчат алчинте си шкеембе
отговор Сигнализирай
Новини