BGONAIR Live

Гешев осъди прокуратурата да му плати 130 хиляди евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
До: Ада на чебурашкитеТой е милиционер, попаданал на поста случайно и по шуробаджанашки, измествайки някой професионалист от това място, а не е професионален магистрат.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
законът е врата в полето...
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
Този, искаше двадесет години за Иванчева, още преди да е започнало делото, с лека ръка опропастява половин живот на една самотна жена и майка, на децата й, те, за убийство не дават толкова години, а за големите кражби и бездействие, за умишлено протакане, са кьорави?
отговор Сигнализирай
32
Георги Илиев Митев
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Гилдията си е гилдия. " От пусто в празно " . Няма да се променят и ще се зачитат законите само за богатите и Гилдията на съдиите и прокурорите или по-точно на съдебната власт и власт-имащите в Република България.
отговор Сигнализирай
31
мак
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: Ада на чебурашките. Щом не си плоска амеба без мозък, прочети за условията, които трябва да изпълни един магистрат, за да получи кинти при напускане. Или трудно четеш с разбиране, или мислиш, че знаеш всичко.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Я направете една финансова проверка на господина!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
няма гарга с извадено око!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Какво са 130000 за един прокурор, направо джобни пари , един гешефт и ги изкарва.
отговор Сигнализирай
27
Ада на чебурашките
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Сбрали са се всички прокурори тук, все светила в правото и вече изготвят обвинителния акт. Плоски амеби, тръгнали да нищят правото. Ако имахте поне малко мозък и можехте да четете, щяхте да знаете, че всеки матистрат, който напуска съдебната система има право на обезщетение от 20 брутни заплати. Пояснявам-магистрати са проку рорите и съдииите.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ето ти реформа в съдебната власт....
отговор Сигнализирай
Новини