BGONAIR Live

Синдикат иска: Учителски заплати 125% от средната и отпадане на НВО след IV и X клас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

140
anon
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тези заедно с дупетатите са отровна плесен и гадни мързели, Имам близки и от 2та вида, И са адски нагли селтици!!!
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Не забравяйте, че сте назначени за да работите в обществена полза. Нормално е в такъв случай обществото да има очаквания и да критикува, когато те не се оправдават. Все пак заплатите ви се осигуряват от данъците на всички родители, заради чиито очаквания вие толкова негодувате. Това се отнася за всички публични длъжности и е нормално.
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Изхвърляне на излишния материал и предмети Фокус върху критичното мислене и аналитични способности. И тогава няма да се налага да " препускат"
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ефективна реформа, оптимизация, чистка на калинките и тогава увеличение. Това се отнася за целия обществен сектор.
отговор Сигнализирай
136
Bo
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Искам да пожелая на българската образователна система да се отърве колкото може по-бързо от всякакви синдикати и Янки Такевки. Тогава може и да има някаква светлина в тунела.
отговор Сигнализирай
135
АК -47
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Аз 300% не желаете ли за производителите на неграмотници. Що за наглеци има в тази държава,не им дреме за учениците,изпяват си урока и нищо повече не ги интересува, работен ден по 6-7 ч , 3 месеца почивка от ваканции.Не искате ли и премии в размер на две три заплати.
отговор Сигнализирай
134
Кон
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонименНа сто слепи 1 с едно око . Синдром на самуйловите войни
отговор Сигнализирай
133
Кон
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Никакви пари в нереформирана система . Аман от гласоподаватели. Какво оценяване като средна оценка по математика в цели анклави 3.09
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не се сравнявайте с лекарите. Нито образователното ниво, нито нивото ви на отговорнот са същите!
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
НВО има в почти цяла Европа и минава между другото съвсем безполезнено. Това е и в повечето случаи начинът за оценяване нивото на децата. Никой не се чувства " СМАЗАН" , обременен или притиснат. С децата, които не показват толкова добри резултати се работи на фокус. Това е и смисълът на оценяването.Обикновено на следващата година показват подобрение. Целта е да се постигне едно определено ниво, което държавата задава като критерий. В бг оценяването за чии нужди се прави? Отговорете си.
отговор Сигнализирай
Новини