IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Как ще се отрази на пазара на имоти въвеждането на прогресивен данък?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Да направят прогресивен данък, но на заплатите или приходите над 2500 евро и на големите фирми, вериги. До два имота, да не се увеличава данъка, едно жилище и вила или имот на село, това е стандартно за небогатите в България, да не говорим, че и районите са различни в България и зависи и от местоположението, ако са в беден или неатрактивен район, тогава какво? Искате да оставите народа и без жилища ли?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Питай патило, не ги отдават под наем, защото някои наематели, са прасссссета и крадци.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Питай патило, не ги отдават под наем, защото някои наематели, са *** и крадци.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Нещастници прогресивен данък за народа а данъкът за алчните търговци въпреки стотиците проценти на оценки си остава плосък 10% и Радев ще ми се хвали че мисли за народа отново Всичко ще бъде на гърба народа има да плачем за Тодор Живков
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
имот в Лом или Маричлери... В Лом много команчи, брат ми, в Меричлери не знам как е. Иначе дето пишеш искам в Ню Йорк, ама имам само за София... ми то горе-доле в цените 1:1 за квадратен метър, ако не гледаме баш баровските имоти в Манхатън...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
На който му е скъпо в София, да си купи имот в Лом или Маричлери. И аз искам да си купя имот в Ню Йорк , ама парите ми стигат за София.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
"ама на село имам имоти" - тамън. Като платиш една хубава сумичка и в края на годината видиш улицата пред бащината си къща ***, без маркировка и пълна с дупки, като видиш контейнера за отпадъци да прелива от неизвозени отпадъци, като ти текне една кафеникава струйка от чешмата с рехав дебит, че жена ти една пералня да не може да пусне, ще ти прекипи и сам ще отидеш да хванеш кмета за врата и да го питаш за какъв *** си го турил там!
отговор Сигнализирай
9
адвокат
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: Българин - по въпроса с идеалните части - 1. плащаш си данъка, върху ИЧ, 2. продаваш ИЧ на съсобствениците; 3. ако не я искат - продаваш я на всяко трето лице; 4. предлагаш да изкупиш техните и след това продаваш целия имот, ако нямаш интерес...има още доста варианти, но не е нерешим проблем. Това са наследствени отношения и държавата не е длъжна и няма как да се меси там. Дължи се данък на жилището. точка. това я интересува, другото е работа на сосбствениците/съсобствениците...
отговор Сигнализирай
8
shs
преди 6 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
няма проблеми ама на село имам имоти и нито кмет нито никой не реагира за нищо... какви данъци кви пет лева
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Кви неясноти бе ? - ясно е Милионери и Милиярдери ще плащат повече ,както е в нормалните държави ! и кво ,ако от Алчност си вдигнат Още новопостроените Многомилионни бетонади на 5000евро на кв -Никой няма да купи ! В София е Страшно -Строят като бесни ,побъркаха се от Алчност , ми то толкоз милиона живи хора няма в Бг ,колкото настроиха и Продължават !
отговор Сигнализирай
Новини