IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

На 8 август такситата трябва да имат стикери само в евро, от бранша искат нов срок


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
недостъпно такси
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Цените могат да се задържат само от по-стари и по евтини автомобили / не казвам бараки / когато изплащаш кола 32--40 000 евро и ползваш оторизиран сервиз и цялата подръжка е на гърба на шофьора докато е изплати цената която той ще плати ще скочи поне със още 10 000 евро ,а ако реши веднага след изплащането да я продаде няма да и хване и половината от което е дал -- България не е Англия цените при изплащане не са за българи и нещата стават лоши не може да се работи по 15 часа но никой не се з
отговор Сигнализирай
4
недостъпно такси
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Преди шофьор можеше да работи без да ползва фирма ,НО хората постепенно бяха убедени че само радио-фирмите не лъжат и така хората започнаха да ползват техните услуги тоест или си във фирма или само си висиш . За да има избор ДАИ можеше да излови помпаджиите и да даде правилен ход на нещата но те пасуваха и помогнаха за монопола на фирмите хайде сега им сърбайте попарата при 3-4 евро на км от еесента то може и да е 2 евро но престоя и първоначалната и повикването много вдигат !
отговор Сигнализирай
3
недостъпно такси
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Таксито се ориентира от социално към недостъпно от това си има печеливши и това са собствениците на големите фирми които уж само отдават ефир ,НО отдават коли под наем и на лизинг със огромна печалба Те принуждават шофьорите да вземат от тях коли на лизинг вместо да си купуват коли по на 7-9 г и да ги карат до 15 . Лека полека правят таксиметровите шофьори ,, роби,, работещи по15 часа почти всеки ден ,добре че повечето са млади дощли от балкана и издържат на зора ! Вече без стикер не се работи
отговор Сигнализирай
2
Един Българин
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Законът за въвеждане на еврото е удължен, лепенките са ви най-малкия проблем. НК - ок , да се поправи щом толкова ви помага, но цените ви са космически и минималните прагове не бива да се променят пък слагайте ако искате и 5 евро/км. Просто няма да имате клиенти. Не биваше да се забранява Юбер за да ги пазим тия киселяци.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Сметай, за некви лепенки не моат се организиргат срочно...Бангарангия, Сър !
отговор Сигнализирай
Новини