BGONAIR Live

Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ами значи просто ще поръчваме за над 150 евро. Не разбирам каква е драмата? Вместо да направиш 3 поръчки за 50 евро както до сега, вече ще е една за 150.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Христо Христов, данъците и митатат остават в държавата. Споменавай факти, не измислици!
отговор Сигнализирай
9
13145
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
За каква контрабанда говори този, ако пратката е на митницата? Освен това, никой не ги търси цял ден, плаща се едно ДДС и мито и го дават на пощите или ДиЕйчЕл
отговор Сигнализирай
8
Евро Икономист
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ако таксата я направят не 3 а 30 евро - качеството ще се вдигне 10 пъти
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Стига да е 3,60 евро на поръчка, а не на пакет. Щото в една поръчка от 150 евро може да има 150 по едно евро от различен клас, дрехи, електроника и т.н, всяка от различен търговец. И тогава са 100-150 пъти по 3,60 за стока от едно евро.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 16 Не харесвам 4
още една причина за BGEXIT.
отговор Сигнализирай
5
bpfc
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
от годиния целия свят е онлайн, тези *** искали да върнат потребителите във физическите магазини... то като си *** и *** е завинаги....
отговор Сигнализирай
4
Христо Христов
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
До: Хахахахахахахаха "Втори, проблемът ви не е безопасността, а липсата на данъци в хазната." - не българската, а касата на крадците в брюксел! Разликата е съществена и трябва да бъде спомената.
отговор Сигнализирай
3
Христо Христов
преди 3 часа
Харесвам 24 Не харесвам 1
И трите евро такса ще повишат ли качеството? Това си е поредният опит за кражба от европейците и пълнененто на гушите на крадците в брюксел.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 28 Не харесвам 0
А във физическите магазини ,същите стоки от Тему ,но на петорна цена !
отговор Сигнализирай
Новини