BGONAIR Live

Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
bpfc
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
от годиния целия свят е онлайн, тези *** искали да върнат потребителите във физическите магазини... то като си *** и *** е завинаги....
отговор Сигнализирай
4
Христо Христов
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
До: Хахахахахахахаха "Втори, проблемът ви не е безопасността, а липсата на данъци в хазната." - не българската, а касата на крадците в брюксел! Разликата е съществена и трябва да бъде спомената.
отговор Сигнализирай
3
Христо Христов
преди 4 часа
Харесвам 24 Не харесвам 1
И трите евро такса ще повишат ли качеството? Това си е поредният опит за кражба от европейците и пълнененто на гушите на крадците в брюксел.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 29 Не харесвам 0
А във физическите магазини ,същите стоки от Тему ,но на петорна цена !
отговор Сигнализирай
1
Хахахахахахахаха
преди 4 часа
Харесвам 29 Не харесвам 0
Първо няма как да гарантирате, че всички стоки във физическите магазини са минали граница. Има едно нещо, което се нарича контрабанда! Втори, проблемът ви не е безопасността, а липсата на данъци в хазната. Трето, стоките от Тему и подобни се продават във физическите магазини на десеторна цена и точно те имат сериозно логи в Брюксел. Намавява им оборота и това е им харесва. Свиквайте! Не ми трябва някой да ми купи фиби от Тему и да ми надуе цената! Китайците вече измислиха как дабайпаснат таксата
отговор Сигнализирай
Новини