BGONAIR Live

“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
След като държавата не може или я е страх да се справи с беснеещите по влаковете малцинствени групи, дайте влаковете на частник. Нека ги вземе някоя мутра, за нула време ще се оправи с пътуващите гратис роми!
отговор Сигнализирай
35
ХАХАХАХАХАААААА
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 6
"ЛУКСЪТ" да си евроатлантик
отговор Сигнализирай
34
AfB
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Докога с тази дискриминация на работещите и плащащи данъци? Ние излиза, че плащаме транспорта на въпросните групи, търпим им мизерията и липсата на възпитание, на всичкото отгоре да бъдат подминавани от полиция и кондуктори? Това не е ли също нарушение на човешките права, когато от един искаш пари, а от друг не, за една и съща "услуга"?
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Русофилите отново се опитват да разединяват в коментарите, но всички знаем, че вие сте тези, които трошат, цапат и оставят след себе си свинщина. Типично по руский мир!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
държавичката ни отдавна е приключила. всеки краде като за последно, разрухата е тотална. разпад на ценности, на социални системи, гомор.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: анонимен 29. Това не е липса на култура, а npocтащuна. Пpocтакът се счита за връх на съвършенството.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Трябва строг контрол и яки глоби ако не може да си платиш глобата ще лежиш в затвора ще чистиш улиците под надзор
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО ПЛЮЕТЕ БДЖ, А НЕ ЛИПСАТА НА ЕЛЕМЕНТАРНА КУЛТУРА У ПЪТУВАЩИТЕ!!! ТОЕСТ, ТРЯБВА ВСЕКИ ДА ИМА ОТГОВОРНОСТ КЪМ ДРУГИТЕ И КЪМ СЕБЕ СИ. А ТОВА Е НЕПОНОСИМО ЗА НЯКОИ ИНДИВИДИ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ НА ЦВЯТ.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Колко евроатлантическо
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
ВЪЗПИТАНИЕТО И КУЛТУРАТА НЕ СА РАБОТА НА БДЖ, А НА ЛИЧНОСТТА!!
отговор Сигнализирай
Новини