BGONAIR Live

“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Има хора които нарочно изхвърлят отпадъци. Повечето от тях са с тъмен цвят на кожата.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Често пътувам с Бдж, кондукторите са възпитани хора, НО ГРАЖДАНИТЕ - НЕ!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
И КАКВО Е ВИНОВНО БДЖ ЗА ПРОСТАЩИНАТА НА ПЪТУВАЩИТЕ ЗОМБИТА?!??
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Как да не се гордееш че си евроатлантик
отговор Сигнализирай
22
История от Третия св
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Пътувал съм в Индонезия, и то не в Бали, а в Суматра във влак. Във влака е изключително чисто, не е най-бързият влак, но е поне три пъти по-бърз от БДЖ. Във влака е хладно навсякъде, дори ми беше студено, при положение, че вън беше над 30 градуса. Това е влак от Медан до малък град в посока езеро Тоба. Има много малко туристи и се ползва от местни хора на 99%. Гледайки снимките се чудя къде е Третия свят. Там, където бях и влак беше навреме, чист и спретнат, или тук от кадрите.. Отговорът е ясен
отговор Сигнализирай
21
Хемус
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не са само от малцинствата!Белите зомбита са същите
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Промяната е факт!!!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
В индийските влакове е по-чисто.
отговор Сигнализирай
18
Нормално
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 7
На Радев избирателите. Няма да ги пипате
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 6
По скор "Лукса" да пътуваш с евроатлантици. Необразовани, мръсни и нецивилизовани евроатлантици.
отговор Сигнализирай
Новини