BGONAIR Live

Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: Пурко - И сега ще печелиш ли повече или е важно, че някой друг ще взима по-малко от теб? ... Май второто ти е по-важно. Нека позная - гласувал си за Радев хахаха
отговор Сигнализирай
76
Чудесно
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Крайно време все пак беше Гласувалите за кРадев, да Почна да Плащат за Изборът си!
отговор Сигнализирай
75
гневен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Нали щеше да бори олигархията..... Какво стана слугува на олигархията - олигархията му купи кампанията сега трябва да им върне средствата и да уреди печалбата, а народа все по - беден с нови цени на всичко
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Интересно сега гласувалите за Радев и работещи на минимална работна заплата дали изобщо ще проумеят, че този, когото си избраха им е замразил заплатите. Според мен няма как да се случи това хахаха ... Сигурно пак ще са виновни ЕС, долара, Урсула, военните самолети на летището в София и всеки друг, но не и те, че са си пуснали гласчето за Радев.
отговор Сигнализирай
73
ofe4
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Едно неекспертно мнение, да замразяваш заплати и то на най-бедните при тези цени е политическо харакири. Да делиш хората на силови администрации - МО и МВР и всички останали е второ такова. Липса на ясна визия ще доведе до масова емиграция и на малкото останали млади българи, а това до необратима демографска и икономическа катастрофа! Държавата България след 20 години ще бъде населена с непалци и индийци, дано тях ги управляват по-мъдро.
отговор Сигнализирай
72
Ко ревете сеа
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Те и депутатските замразиха. Е, на 6 000 евро. Вие все пак трябва да се научите да живеете с 10 пъти по-малко. Както каза Гълъба, целим се в баланс и равнопоставеност.
отговор Сигнализирай
71
Пурко
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Добро и правилно решение! Заплатата ми се беше устремила към МРЗ
отговор Сигнализирай
70
Нали всички начело с
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
КРИБ ревахте чиновниците да си плащат осигуровките на ви сега, само че любимият ви бизнес ви замрази и минималните то не стига че бизнеса осигурява на минимална ама сега я замрази ,но нищо де вие се радвайте че чиновниците ще си плащат осигуровки те ,като сте пр,о,с,тти ще страдате
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: Анонимен 69, ох горкия, ти искаш фурражка да знае как се живее с МРЗ, ама ти наистина ли задаваш тоя въпрос? Радев се пенсионира при заплата 9 хиляди лева и това преди 10 години, пенсията му е на тавана и през целия си живот не сковал даже къщичка за куче, а ти го питаш как се живее с МРЗ :) ама него си го избрахте, сега ще му сърбате попарата
отговор Сигнализирай
68
Асан
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 2
Ще напълните площадите....наесен.....с тая минимална, с това замразяване....хората ще излязат....няма да ви се размине.Умници
отговор Сигнализирай
Новини