BGONAIR Live

Вашите сигнали: Безстопанствени коне, смрад от гълъби, бездомни кучета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 32 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Какво става с тия бездомни котки!Столицата мирише на котешка урина.Неваксинирани ,с болести,на всичко отгоре умопобъркани ги целуват и хранят!Всички ли откачиха????Общините какво правят по въпроса.Тия от четири лапи имат задължения и договор за изпълнение!Ако има граждани ,които възпрепятстват ,полиция ,глоби ,актове за нарушаване обществения ред и чистотата.Животни на свобода няма никъде в целия съюз.Котки ,кучета пред блока без собственици незабавно да се прибират!Почистете градовете и селата!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 39 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Популацията на гълъби е голям проблем. Не е нормално на един блок да кацат над 50 бройки по прозорците ,замърсяват и разнасят болести и бактерии.От кофите каца на прозорците,в детските градинки на децата.Гаргите уж са им естествен враг ,но не и когато кофите са отворени и се хранят с ***,тогава нямат стимул да ловуват!В центъра на София е ужас ,както и в кварталите!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
цялата държава се е превърнала в кучкарник а напоследък и в змиярник!пропаднала държава!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тая е някоя пенсия безработна, търчаща насам натам. Е няма да стане по млада, само по зла.:))
отговор Сигнализирай
Новини