BGONAIR Live

Абровски: Министерството въвежда система за проследяване на храните


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
папионков естета
преди 8 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
абе как ги намират и избират за министри все такива с едни изкривени и мазни физиономии, а пък за имената да не говорим....
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много системи, много нещо! Чудо! От утре ства по-хубаво! Благодарим Ви! Урааа!!!!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 14 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Има доста хора в бившия "Център по хигиена" ,които за "занимават" с хигиена на храненето,диететика,четат лекции,изпитват да специалност! Нека да се занимават накрая с практическа дейност -проследяване на храните,тяхната годност ,състав и безопасност.Да не бъдат специалисти само в лекционни зали и при изпитите!
отговор Сигнализирай
7
Име
преди 26 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ох, мамин бузко!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 33 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
смеешко, от 10 и повече години всички фискални устройства са свързани с НАП, всяка сделка било то на едро или дребно се отразява в регистрите на НАП, не ти трябва някаква нова система за проследяване, просто поискайте информацията от НАП, толкова е просто
отговор Сигнализирай
5
Дано да е енерция
преди 45 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Явно още полицейски методи от времето на лудият Борисов, явно още по енерция!
отговор Сигнализирай
4
Полицейски ад
преди 46 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Полицай в главата! Всичко е полиция като лудите Швейцарци(не живи хора)!
отговор Сигнализирай
3
Kuncho
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Този човек не е ли бил част от системата и не е ли знаел за тези пропуски! Ако не е знаел защо е вземал заплата през годините когат е бил на хранилка в Брюксел! Земеделският ни представител в Брюксел каква работа е извършвал в годините там?! Как ще защитаваш Български политики като не знаеш как работи тази система в България? Защо журналистите не го питат това за да се спре това "авторитетно говорене" и да накараме политиците да погледнат на Брюксел като място за работа, а не за екскурзия!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какво европейско законодателство не позволявало забрана. Ем, че те плюск1т ли палмова мазнина и да им се запушат вените. Не не ядат . Другите може и ползвана т. хартия да плюскат щот си мислят , щот няма забрана и е безопасна. Кукуряци.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
"прогресивни"чалъми от хиляда и една нощ!
отговор Сигнализирай
Новини