BGONAIR Live

Две деца и възрастен загинаха на АМ "Тракия", ТИР се вряза в тях


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 12
Кога ще разберете че Радев за един месец не може да оправи държавата не може 37 години рушене крадене корупция и безхаберие да се оправи за един месец оставете човека да работи сигурен съм че за всичко ще се земат мерки, кажете ми какъв избор имахте ако не Радев, всички други се изредиха и ги видяхме, точно тези които докараха държавата до тук.
отговор Сигнализирай
30
Opss
преди 3 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
Всяка втора катастрофа е с участието на камион....Тесни са ни пътищата за толкова тежкотоварен трафик,НО лобито на превозвачите е всемогъщо,за човешките животи не им дреме,важна е печалбата....
отговор Сигнализирай
29
Иван и Андрей
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Закривайте я тая територия та и ние да спрем да се излагаме да навиваме хора да се връщат в нея бе!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Заради образувалото се задръстване е вдигнат хеликоптер, който да закара по-бързо пострадалите към лечебно заведение. .." Така написано, значи задръстването е по-важно от това пострадалите да получат по-бързо мед. помощ ?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Смятам, че в България няма пътища, които да се нарекат " магистрали ". Скоростта трябва да бъде до 90 км.
отговор Сигнализирай
26
Мики Маус
преди 3 часа
Харесвам 16 Не харесвам 7
В тая кретенска държава какво трябва да стане, за да разберерат отговорните чиновници, че магистралите трябва да са обезопасени с БЕТОНОВА преграда, не с ТЕНЕКИЯ !!! Да припомним, че Боко Тиквата е дал над МИЛИАРД за мантинели, които УБИВАТ хора !
отговор Сигнализирай
25
Испания
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Испания е с население гонещо 50 милиона жители, а знаете ли колко са загиналите в ПТП през 2025 ? Отговорът е 1119 души. България е 5 милиона и са загинали 456. Сами си направете сметката в каква жалка територия живеем. Дъното на дъната.
отговор Сигнализирай
24
ХАХАХАХААААА
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 9
ЧЕСТИТА ПРОМЯНА И ПРОГРЕС
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Тираджия е диагноза
отговор Сигнализирай
22
Българина
преди 3 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
как е фонда за пътна безопасност? пълни ли се ? скоро няма да има кой да го пълни
отговор Сигнализирай
Новини