BGONAIR Live

Спукана гума вероятно е причина за тежката катастрофа на АМ "Тракия"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Отличник
преди 2 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
Много ми е смешно като почнат безполезниците от МВР "карайте с повишено внимание". Колко трябва да внимавам, ако тлъстия алкохолик който кара тира заспи/припадне/получи инфаркт и влезе в насрещното? Крайно време е да се направи нещо за тировете
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
В другата статия има снимка, на която се вижда че ТИРа е празен. Виждат се и 2 единични следи от гуми на асфалта с рязък завой на ляво. Ако се беше спукала лява гума, нямаше ли да има друг вид следа? Парчета гума по асфалта? Моята теория е че е карал много бързо, задрямъл е и се приближил твърде много до предна кола. Стреснал се е и разко е извил на ляво.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Качеството на магистралите е кръгла НУЛА, но ще вдигаме винетките...
отговор Сигнализирай
5
мдам
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
само едно нещо не разбирам, как се късат две мантинели ... това да не е вестник братче.
отговор Сигнализирай
4
Пако
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Само с камери пътна безопасност не става.Кражбите на Тиквениците са налице
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Дали? Не вярвам. Слабоооумния ТИРаджия е заспал или се е навел за нещо.
отговор Сигнализирай
2
Мармота
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 0
Тези мантинели, да не са от станиол.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 2
Мантинелите на Тиквата немогад две да задържат един тир.
отговор Сигнализирай
Новини