BGONAIR Live

Две деца от школата на Славия са загинали на "Тракия", отивали на турнир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 3
Като ни ошкундите 30% повече за винетки, пътищата ще оправите ли? Мантинелите ще смените ли? Не. Що ли питам.
отговор Сигнализирай
10
Седераст
преди 3 часа
Харесвам 23 Не харесвам 4
Мантинелата със сигурност е от най-евтината поцинкована ламарина, сложена колкото да е там и гербавата фирма да усвои паричките.
отговор Сигнализирай
9
Плача
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 2
Над 100 човека измряха приз годините на магистралата при същите обстоятелства, заради кашкавалените мантинели. Наказани няма. Коригиращи действия няма. Пълно безхаберие.
отговор Сигнализирай
8
ЗАЩО
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Защо мантинелите не изпълняват предназначението си, а именно предотвратяване на възможност за навлизане в насрещното движение на МПС-та, за които е проектирана магистралата.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 10
Да не дава Бог на никой, но родителите нещо са сгрешили и ги наказва....Ако, сте християни, ходете на черква и молете Бог да Ви прости греховете и да си вървите в правия път с Негова помощ.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 6
Съдба. Ако шофьора бе избрал София-Варна през Търново, ама така е писано.
отговор Сигнализирай
5
mersi
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
До: анонименДа им спреш далаверката ли искаш! Тихо тихо да не се чува много такива приказки!То за това БДЖ на тоя хал, за да може фирмичките да вземат парици от транспорт!Нищо не пречи на БДЖ Да пуска нощно време товарни влакове, но е трудно за транспортните фирми. Няма далаверка!
отговор Сигнализирай
4
бг смешки
преди 3 часа
Харесвам 25 Не харесвам 1
ТОЛкова години едно и също - само тежки кататрофи и смърт по пътищата ! този народ така и не се научи да внимава и да пази себе си и околните - карат като луди а БГ няма хубави пътища .....не спазват дистанция , правила на движение , нищо ....загубен " народ " ....
отговор Сигнализирай
3
Чъко
преди 4 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
Бог да ги прости! Дано тези невинни душици наистина са на едно по добро място.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 37 Не харесвам 1
а знаете ли, че в швейцария няма тирове - качиха на влака и готово .... как мислите, нашите защо не го правят !!!!
отговор Сигнализирай
Новини