BGONAIR Live

ДП: С този бюджет реформите се отлагат, тежестта върху бизнеса се скача


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 19 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Демек липсата на пари ще бъде решена, не със свиване на разходи, а с повече извиване на ръце и добронасилствената кражба наречена данъци. Ясно. Живея, за да работя за господин Радев и останалите около него. Нито жилище, нито семейство ще видя, но това не е важно щом мога да плащам все повече и повече данъци и осигуровки на тяхно величество живите божества от политическата класа и техните ангели вестители от държавния сектор.
отговор Сигнализирай
25
Ада на чебурашките
преди 31 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 21. Жан Виденовата зима ще ни се стори пролет пред това, което ни очаква.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
айде, протестърчета.. къде сте, мишки.. хахахахахахаха
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 32 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
3-те % дефицит се оказаха 7,5...!!от ПП - ДБ и Герб могат да се правят на луди, колкото си искат ама не им минават номерата
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 33 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Българинът си избира само някакъв нюанс на комунисти! Червени, розови, сини, кафеви, няма никакво значение. Един изчезващ народ е решил, че ще го прави с гръм и трясък и нищо не може да го спре!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 39 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
На ние е честит Жан Виденов.2, само че сега се казва Румен Боташов.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 4
Че то дефицита поне през последните 5 г беше над 5%. Какво се правят на ударени. Нали го прикривайте точно вие,за да ни вкарате в еврозоната.
отговор Сигнализирай
19
Галин Костов
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Остава да обясните на обществеността защо потрошихме заедно с футболните хулигани на Домусчиев столицата заради бюджета "Желязков"?! Този бюджет предвиждаше дефицит от 3 % без да се пипат автоматизмите в заплатите на администрацията и парите за младите лекари, учителите и майките с деца. Иначе останалите параметри са кажи-речи същите. Гълъбчето също да обясни как от 3 % дефицит, "можачите" му направиха 5,7 % дефицит и къде отидоха тези пари? При милиардите от фонд "Пътища" по време на Комитова?
отговор Сигнализирай
18
Точен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 3
Сглобката от ГРОБ, розовите и Новият бардак плюс червените предатели от БСП вкараха неподготвена България в еврозоната с фалшифицирани данни... и сега народът се пита защо ли пак няма Белене...
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Какво е ДП? Мартинчо на снимката, шиши в заглавието... кво да му чете човек?
отговор Сигнализирай
Новини