BGONAIR Live

Черешарите готвят протести, изкупуват плодовете на смешни цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Няма си взема две големи скумрии за 8 евро и да си ги опека на скарата и да стигнат за мен с жената и двете деца, а ще дам за кило череши. Ай сиктир.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Няма пазар защото отучиха хората да търсят череша ! Винаги в началото пускат някакви високи цени от сорта на 15-25 евро за килограм и хората спират изобщо да търсят череши .Сами си го направиха
отговор Сигнализирай
8
Демокрация е
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
Демокрация е, цар Пазар управлява! Щом е казал без череши, значи така трябва. Важното е, че има банани и тоалетна хартия на поносими цени. И свобода, демокрация и възможност за пътуване по целия свят.
отговор Сигнализирай
7
Junior
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Къде е бореца срещу олигархиите тавариша румен боташ крадеф, който "жъ нъ упрай".
отговор Сигнализирай
6
AfB
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Миналата година, когато бяха 14 лева килото не реваха... Ето откъде идват високите цени! И когато има по-евтин внос или цената им падне, следва рев до небето. Затова ще сме с най-скъпата храна в ЕС, от алчност и печалбарство. Сега да си им седят по дърветата, даже това е най-естествено за природата, когато презреят ще паднат, няма да останат там!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Какви 65 цента ве, лъжци? От 1,5 до 2 евро е изкупната цена от производителите. Друг е въпросът че прекупвачите са за бесене. Взимат на 1,5 и продават на 6-7 евро
отговор Сигнализирай
4
от папуро
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
в нали сланата беше съсипала черешите ? изведнъж се оказа че са заринати от плод . лошото е че цената на пазара е много висока прекупвачите дигат яко . но по важното е че прогресистите ни направиха програма от която можем да виждаме цените от до хахаха
отговор Сигнализирай
3
:)
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Пуснете хората да си берат сами.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
пазарна икономика ... аз съм склонен и 1 евро да дам.. ама дори и на пазара дето се прекупвачи няма под 5 лева .. да ги транспортират до софия и ще ги продадат и на 2 евро, ама трябва някой да се занимава ..
отговор Сигнализирай
1
Пазара Велинград
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Производител продава на 2 евро перфектни череши, като те пита от коя касетка искаш. А те всичките високо качество.
отговор Сигнализирай
Новини