BGONAIR Live

Русинова: Убихме две деца и възрастен заради безхаберие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Жабок
преди 48 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Виц чужденец в България път вие от коя страна карате ляво или дясно отговор от там където няма дупки .
отговор Сигнализирай
49
Гост
преди 49 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Добреееее!!????&$$$$$$$
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 0 Не харесвам 3
Бетонните разделите имат други проблеми, примерно при по-лека катастрофа, автомобил ако се забие в тях може да доведе до жертви, докато акое мантинела, да няма такива. Просто на бетона всичко се размзва, няма елатичност, няма забавяне на скорост. Всъщност тази леля по какво точно е експерт?!?
отговор Сигнализирай
47
Чукча писател
преди 57 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименНаучете я най сетне тая приказка за моркова и тоягата.За съжаление на някои няма бой с тояга....един морков се връзва на върха на тояга, а самата тояга се провесва пред носа на магарето и то тича ли тича до пълно изтощение да докопа моркова
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Някой трябва да бъде блъснат за да се помисли за безопасноста! Така е от години!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да не говорим за скоците по жълтите павета! Срамота!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Мен ме боли *** като карам кола в София от единия край до другия! Вечерно време е тъмнина по улиците. Повечето лампи светят ,но не осветяват! Маркировката и то от десетилетия е винаги полуизтрита или липсваща. Шахтите по улиците са полупропаднали и създават впечатление че съм на родео! Е,това е столицата,а по пътищата е още по екзотично!
отговор Сигнализирай
43
Моля, моля
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
"Русинова: Убихме две деца и възрастен заради безхаберие" - аз не съм участвал в това. Къде е прокуратурата за да арестува Русинова, тя си признава убийството. Трябва да се разпита кои са другите!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 32 Това ли е най-важното в случая или самият случай е важен?
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: ПосредственностТо никъде не става само с морков. Както се вижда в други държави санкциите са високи и се изпълняват. Тогава и шофьорите се съобразяват.
отговор Сигнализирай
Новини