BGONAIR Live

Русинова: Убихме две деца и възрастен заради безхаберие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонименЕми то пак може да има мантинела и между тях, бетонови блокове
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: анонимен 4 Възпитанието пак се гради с мерки. Сега тръгва масово българинът към Гърция и там ще гледа да е тих и кротък, че го чакат големи глоби. Пак ще има няякой бабаит, но обще взето ще се съобразяват защото знаят, че има последици. Така е като ходят в други държави. Значи може и опира до работещи санкци. Камионът май бил български. Гумите му от кой век са били и кой ги е проверявал? Дали наистина ги е проверявал? Водачът колко часа е карал? И т.н ...
отговор Сигнализирай
9
Българ
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Важното е да се вдигат винетките...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Цената на пътищата ни е космическа, много по-висока от държави като Германия и Норвегия, а на всичкото отгоре са в пъти по-некачествени. Т.е. покрай пътищата не само ни крадат, но и ни убиват, но на никой не му дреме в тази държава. А сега и винетките ще вдигнат с 30% защото получаваме много качествена услуга нали...
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Бетоновите разделителни мантинели също могат да направят голяма беля при леки коли движещи се с над 90км/ч. Бетона не е решение. На тракия се кара предимно в лява лента защото дясната е с много дупки при бетонна стена в ляво доста големи катастрофи могат да станат. Защо няма контрол върху тировете особенно тези от извън ЕС редовно се движат претоварени и не съблюдават почивките си за да спят по границите. Жертвите са заради слаб контрол на тировете и дупки в дясна лента на Тракия.
отговор Сигнализирай
6
дезинтегратор
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Явно не точно бетонни заграждения трябват, а нови и качестве и гуми. Защото се сещаме какво стана чреди годи и с един автобус на същата магистрала, когато се заби в бетонните колони на мост. То по логиката на Русинова, да вземем изцяло да забраним транспорта и да върнем магаретата, щото дори и конете са опасни. Не, трябва да се осигури на населението добри заплати, които да помогнат за техническата изправност на МПС, както и за нови, безопасни такива.
отговор Сигнализирай
5
Сред първите
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
мерки трябва да са незабавен арест на Борисов и Пеевски и затварянето им в клетки на площада, както и предоставяне на възможност всеки гражданин на РБ, който иска да изрази физически отношението си към тези безобразно нагли и крадливи мутри.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Виж какво Русинова, не съм ги УБИЛ АЗ! А по отношение разделителните мантинели - ми вземете отлейте по една дебела 50 см и висока метър и 80 бетонна ограда в разделителната ивица! ПАК ще има катастрофи и жертви, защото НЯМА ВЪЗПИТАНИЕ! Няма го съзнанието, че когато седнеш на волана на 30 тонна машина, животът на стотици други невинни хора е в твоите ръце!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 7
Държавата развъжда само калашници и украинци в общински жилища и анклави. Това не е безхаберие, а целенасочена държавна антибългарска политика.
отговор Сигнализирай
2
1234
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Какво всъщност работи тая ли е, тоя ли е Русинова?
отговор Сигнализирай
Новини