BGONAIR Live

Бюджетът на ПБ вкарва България в румънски сценарий, ДБ иска да бъде оттеглен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
до тъпана
преди 2 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо си се кръстил протестен? Най-обикновен си си.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
По добре румънски отколкото украински
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 47 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
Едните теглят заеми и дават на укрогадините. Когато дойде време и някой ги натири започват да праят протести и така ту едните , ту другите се правят на хамави.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 57 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
когато отричаш нещо, трябва да имаш предложение, само да се клянка, не е решение
отговор Сигнализирай
35
Гошо
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Мартине, ако зависи от мен ти да си излежал голяма част от доживотната си присъда. Помниш ли как агитираше против АЕЦ Белене? Напротив централата има едно островче за такива продажници като тебе. Там копаят компири, а не ядат кюфтаци и не правят гуши.
отговор Сигнализирай
34
Протестен тъпан
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 5
Дум-дум-дум, дум-дум-дум, дум-дум-дум...у-у-у-у-у-у-у-ууу: дойдохте с голямо мнозинство и веднага изкензахти редко лллайно! Дум-дум-дум, дум-дум-дум, дум-дум-дум...у-у-у-у-у-у-у-ууу: Тук не е Москва! Тук не е Москва! Тук не е Москва! Гергов - Сатана, тук не е Москва! Гергов- Сатана, тук не е Москва! Дум-дум-дум, дум-дум-дум, дум-дум-дум...у-у-у-у-у-у-у-ууу...
отговор Сигнализирай
33
ШАРЛАТАНИ НЕГОДНИЦИ
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тия същите шарлатани-негодници през есента на 2021 г. издигаха лозунги "С ВАС СМЕ Г-Н ПРЕЗИДЕНТ" и го избраха за втори мандата , а той им върна услугата като ги настани във властта и с това се стартира необратимото пропадане - ФАКТ !!! Асен Василев наложи като стандарт дефицити от 3 % ( реално над 4 % ) , оплюскване на резерва , декапитализация на държавни предприятия, раздаване на пари и теглене да дългове.Сега берем плодовете от шарлатанията , а много скоро ще ни дойде и сметката.ЧЕСТИТО !
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 6
остафка некаgъpници !
отговор Сигнализирай
31
Изкарвайте хората
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 6
на площада. Ще изгоним и зеления чорап и мухоморките от ДС около него.
отговор Сигнализирай
30
Евролиберал
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 3
Само Асен Василев е способен да прави прекрасни бюджети на България!
отговор Сигнализирай
Новини