BGONAIR Live

"Морска администрация": Замърсяването по Черноморието не е от пресен нефтен разлив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
anon
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
по-добре ми стана.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Т.е., ние вина нямаме!
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
Оправдания, че да не си свършат работата. Как път точно в сезона изплаваха тея топчета....
отговор Сигнализирай
6
Пипи
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Украйна стреля по танкери, убива прехраната на хората ни в туристическия бранш, а ние я подкрепаме!?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Замърсяването е със слъдж, но най-вероятно с мазут от миене на танкерните танкове за превоз на мазут. Водата е достатъчно студена и мазута става на топчета само след няколко часа. Досега не емало такова замърсяване. Дрейфуващият танкер ремонтиран в Бургас къде изхвърли мазута след круде оил уошинга Бил се втвърдил преди много време - с тези приказки на пазара, моля. Оставка
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
на 50 м навътре в морето след плажовете да се инсталират мрежи непозволяващи навлизане на мазут медузи и водорасли към плажуващите както са направили турците при принцовите острови зоа да имат туристи
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Остана ли кой да ходи на това море???
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
И като не е от пресен, и значи този мазут си плава отдавна, няма ли да хвръкнат главите на хората в министертвото, че не са взели мерки. И защо сега Алибега и сие на скочат на министъра, че им спира бизнеса... а да, те са техни, сега прарички им искат, боли ги за природата и туристите.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
замърсяването е от танкерите дето украйна бомбеше в черно море чак до турския бряг
отговор Сигнализирай
Новини