BGONAIR Live

Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
е какво излезе забраниха 4 часовия труд минаваме на 16 часов
отговор Сигнализирай
23
ДчСДС-Чумата е жива
преди 8 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Най- добре ще е в секунди.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 15 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ама по секунди е още поточно.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 21 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Чудат се кък да стрижат пенциите.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 28 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Мярката сама по себе си не е лоша, но времето не и е сега. Има хора в крайна безизходица, които сключват такива договори и ще бъдат засегнати много лошо. Пак бият по най-бедните. Тия от както са дошли буквално САМО ПО НАЙ-БЕДНИТЕ БИЯТ.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 44 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
И какво ще произвеждаме масово социално слаби пенсионери и ще получават помощи три пъти пенсията им. Тази идея е несериозна.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 47 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Няма лошо но часовете трябва да се смятат и при извънреден труд. Ще ме кара да работя два часа повече, а няма да ги плащат и да ги признават. Работодателите масово ще цакат служителите със стаж.
отговор Сигнализирай
17
Зозо
преди 52 минути
Харесвам 6 Не харесвам 3
Пак простотии. Че то и сега се издава УП-3 и там пише - години, месеци, дни, часове. Ай сиктир!!!! ОСТАВКА НА РУНДЮ!!!!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Този ще излезне по-голям некадърник и от "Бъчвата" Рашков
отговор Сигнализирай
15
Бацо
преди 1 час
Харесвам 13 Не харесвам 3
Евала, ЕВАЛА!!! Толкова евроатлантическо и "Прогресивно"!Разкош!Да,а не може ли,да се изчислява на часове като се вади времето,за ходене до тоалетна,времето е което пиеш вода,или кафе и разбира се минус времето,за една цигара.Ако,докато работиш спреш и се замислиш,за да кажем 2-2.5 минути,какво трябва да свършиш последващо,да се вадят и тези 2.5 минути.Миганията,вдишванията също аут от "часовете" за стаж. Отиваме към Гражданска война на есен.Румен,ще лети заедно с Тиквата и Прасето.
отговор Сигнализирай
Новини