BGONAIR Live

Василев: Всички знаят кой разпореди безобразието с бюджета, но все още не се знае защо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Опорките на чорапа
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ще изгониме американските самалети от едно летище да идат на друго. Спираме изпращането на оръжия за украйна от празните складове, пращаме само за пари от завода. Винетките ше ги дигнем с 30% , трай бабо за хубост. Ония пред нас теглиха големи заеми, ние ще теглим още по големи.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
Стига с това "Всички знаят .... ама ....". Кажи пак! Толкова се повтаряте всеки ден, а точно това не сте го казвали.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 3
Кокорчо, финансите не са като да си облечеш розовия пеньоар и да отидеш в турска баня
отговор Сигнализирай
44
itsoooo
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 1
Всички видяха вашите безумия ,,нямаш думата махай се от политиката -неставаш за тпва
отговор Сигнализирай
43
Кокоран
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Хахаха, Га теглихме заема и раздавахме пари, всички викахте ихуу, а сега викате що стана та не вечерааме.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 3
Стига ревахте. Сегашното управление изправя мизериите на последните управления от последните две години. Всички искат пари, но никой не иска да работи. Мафията ли искате да се върне? Мафията реве. Проблемът е в образованието, че то западна и народа стана *** или по-*** отколкото беше.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Всички знаят кой остави държавата в състояние на свръхдефицит, така че си затваряй плювалника, клоун такъв!
отговор Сигнализирай
40
Аноним
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 3
ОСТАВКА ЧЕРВЕНИТЕ РАДЕВИТЕ НАТРЕСОХТЕНЕВИЖДАНА ИНФЛАЦИЯ ВЪН ГРАБИТЕЛИ
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 4
Премиерът Мунчов излъга плебса, че е натовец и евроатлантик. А под олигархия с недомлъвки определяше всеки който е против Путин.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Не най-бедни в ЕС ще сме вече, ами по-бедни и от Русия ще станем.
отговор Сигнализирай
Новини