BGONAIR Live

Очевидец на АМ "Тракия": Колата беше смазана, започваше от задните врати, предните ги нямаше


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
трагедия
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
Поредната трагедия на пътя. Дали заради преуморен шофьор, дали заради неизправен автомобил/камион, дали заради състоянието на пътя. Факт е, че магистралите са ни трагедия. Те са дупка за крадене на пари. И това успешно го правят вече 30 години. Особено много Боко - Асфалт Паша. Мантинелите в страната се произвеждат от една фирма, която също е приближена до ГЕРБ. Качество на мантинели, качество на асфалт, цена и срок за строеж/ремонт - абсурдни отвсякъде - гарантирано от ГРОБ
отговор Сигнализирай
11
Не ме пуска
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
да публикувам
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
В България пътища и мантинели са имитиращ продукт спонсориран от държавата.
отговор Сигнализирай
9
Реалист
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Чувал съм от такъв случай, но с автобус блъснат от влак, че човек е полудял от гледката, когато е отишъл да помага на жертвите. Това не е за всяка психика. Пази Боже от такива неща!
отговор Сигнализирай
8
Ганьо
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Къде са се изпокрили герболяка сега? Няма ги по студията да обясняват колко много и качествено са строили. Няма го и шефа ми да се снима там на магисралата до скъсаните мантилели да каже, че ако не е той да ни ги построи, няма да има по какво да се движим.Няма ги и институциите да потърсят отговорност на виновните за това. Не е да не се знае кои са...
отговор Сигнализирай
7
Последствията от кра
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 2
Така става, когато парите за мантинели отдиват за къщи в Барселона, а Рублен Боташа с новия бюджет предлага още много от същото. За едни Майбаси и къща в чужбина, а децата да ги ядат червейте в гробищата. Понеже мис Бикини е откривала бутик на Ermanno Scervino в Барселона, сега друг ще пали свещи на децата на задушница!
отговор Сигнализирай
6
поп Алигорко
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
5
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 0
Матряла не става за шофьори. Само в България всички тирове и коли карат в лявата лента на магистралата, а дясната лента е празна. В нормалните държави всички карат в бавната дясна лента, а лявата лента е празна. Такава е нормалната култура на шофиране.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 0
В България всичко кара претоварено, с магнити с 2-3 карти недоспали, опитах се да си намеря работа като шофьор и първото нещо което ми обясниха беше как се нарушавало и как се криели и заобикаляли, подкупвали даяджиите и как шефа плащал ако те хванели, веднага го попитах а шефа ще влезе ли в затвора ако убия някой, защото с тея нарушения за мен това си е чисто убийство, затова в България не работя.
отговор Сигнализирай
3
Факти
преди 5 часа
Харесвам 24 Не харесвам 0
Събодете се от комата,корупцията убива.
отговор Сигнализирай
Новини