BGONAIR Live

Николов: Контрол на продуктите няма, това е като епидемия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Хайде
преди 23 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хайде давай мерки и почвайте да работите! Нека да видим резултати и да оправдаете доверието на хората. Само с работа ще се случат нещата.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 42 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
То като няма БДС всеки си прави каквото си иска. Измислени Фирмени стандарти, слънчица , ала-бала .. Накрая потребителите виновни защото не знаят какво ядат...
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Къде у Бг се видяха храни със същите опаковки, грамаж, качество, цени, като на запад, е нали и Бг е у ЕС.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
държавата не се грижи за робите си
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
То и епидемия нема, но некои казват има.:))
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
обаче пък от тази агенция сигурно 5 цифрени заплати вземат, за какво не е ясно
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
може да ядем най-некачествените, дори отровни храни, но са на по-високи цени от в западна Европа!.... после били сме най-болни, най-много мрем, държавния геноцид ще ни затрие напълно
отговор Сигнализирай
12
Аноним
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 0
Да се закрие тази администрация!Преди 2 години им нося шише с фалшив зехтин закупен от борсата на висока цена!НИКОЙ НЕ МИ ОБЪРНА ВНИМАНИЕ!ПРЕПРАТИХА МЕ НА 3 МЕСТА!Аз смятах,че като кажа някой ще обърнв внимание!НЯМА ТАКОВА НЕЩО!!!!
отговор Сигнализирай
11
7
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
В детски градини и училища няма никакъв контрол върху продуктите. Само се пишат разни неща в едни дневници , тетрадки и други подобни. Никой не взема от храните да се анализират в лаборатория. Всичко е една пародия на контрол ...
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Щом отида някъде в европа и стомаха ми на втория ден пее от кеф а уж ям същите неща като тук-мислех си че е самовнушение ама вече 30 пхъти ---не е случайност
отговор Сигнализирай
Новини