BGONAIR Live

Николов: Контрол на продуктите няма, това е като епидемия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Щом отида някъде в европа и стомаха ми на втория ден пее от кеф а уж ям същите неща като тук-мислех си че е самовнушение ама вече 30 пхъти ---не е случайност
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Осъдени за корупция няма, това е основната епидемия.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
тази анархия започна преди 35 години когато рипахте и скачахте по площадите идокарахте сдс на власт всички институции в българия се разбиха и сега виждатерезултата искахте нато и ес сега повече не пискаите болниците и гробищата сапълни
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
в България стоките са в пъти по-качествеби от Турция, и тук има много некачествени, но сравнение с Турция сме направо Швейцарски или шведски стандарт
отговор Сигнализирай
6
до3
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
В Турция ще ти продадат това което искаш, а те искат и купуват имитиращи продукти за без пари и тук ги продават за оригинални с огромна печалба, кво са ти виновни турците, ми тва масло си го направиха наши производители, пак ли турците са ти виновни, а за оня с ковчега, ми защо са отишли да ги лекуват там мислиш, щот нашите доктори направо са ги пратили да купуват ковчег.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
виж кои се излекуваха от рак - ЛЮБО ПЕНЕВ, Хубчев, Стилиан петров и никой от тях не се лекува в Турция, покажи ми един богат и интелигентен човек да се лекува в Турция, няма такъв
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
поредни няколко жертви след операции в Турция, даваг надежда , вземат по 100-120 хиляди евро на хората и ги връщат в ковчег
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
80 % от турския зехтин е менте, изследвах в лаборатория няколко вида, ама *** вика у турция храната била по-качествена - даже оцветителите, хлорофил , бетакаротин, даже няма маслиново кюспе поне да бяха сложили.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ядем отрови, ама иначе сложили огромни данъци на сол, захар, месо, цигари, алкохол и кво ли не, даже кокошки и прасета трябвало да са щастливи, е добре ни спасиха еврастите.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
кво се прави? всички марки които се предлагат в България без 2-3 български и 2-3 вносни са имитиращи.
отговор Сигнализирай
Новини