BGONAIR Live

Катастрофа на “Тракия”, ТИР се обърна край Карнобат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 1-ТИРовете не са виновни,а тези,които ги карат !
отговор Сигнализирай
18
3737
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да дават приоритет на жп транспорта. Да се правят терминали на възлови гари и да карат стоки с железниците. Далеч по-икономично, екологосъобразно и по-безопасно.
отговор Сигнализирай
17
Читател
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Умници, а Канада как съществува с максимално разрешена скорост 100 км/ч???
отговор Сигнализирай
16
Тъжно
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Снимката не е за този инцидент, естествено -- тя е "илюстративна" ... А шофьорът дано се оправи от инсулта, но с професионалния шофьорлък май приключва ...
отговор Сигнализирай
15
Абе
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
тук е пълно с чукчи читатели. Половината от коментарите показват, че сте прочели само заглавието. Шофьора е получил инсулт. Откаран е в болница. Бъркате случая с друга катастрофа. Ама що да се чете. Добре, че е успял да отбие и не се е блъснал в друга кола.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Бащата на Сияна какво мисли по въпроса?
отговор Сигнализирай
13
321
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен12 - Две загубени години, през които не научих нищо полезно. Ако идоли са ти старшинката и ленчока не си стигнал далеч в живота.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Няма млади хора които да карат тировете. На младеща не им се работи не са научени на труд и дисциплина. Затова КАЗАРМА за необразованите КЕЧ. то си беше направено.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
контрол в/у тировете няма и това си личи, карат като ненормални, застрашават живота на гражданите, а гражданите са репресирани от всички, дори от полицията, която търси под вола теле, а не се занимават с нарушителите!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тировете на терминал Драгоман се качват на влак и чак на Бургас или Истанбул се разтоварват от влака
отговор Сигнализирай
Новини