BGONAIR Live

Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Хемус
преди 37 минути
Харесвам 6 Не харесвам 4
На мен ми става смешно,как такива дето не са живели преди 89-та и такива,които използваха привилегии,деца на номенклатурата,да ми разправят,как магазините били празни и сме гладували,едва ли не сме били като Сомалия!Не драги,имаше храни по БДС,и моя милост не е градувал!Да и тогава ядох тоблерони и милки,но хайде мерси към днешна дата за тези синтетични отрови в лъскави опакови!
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 40 минути
Харесвам 7 Не харесвам 3
Леле, колко сте жендър!? Ако не беше Бай Тошо, щяхте да готвите на огън, да четете на свещи, да карате по калдъръма и да броите до 10, щото пръстите са само толкова!
отговор Сигнализирай
71
Иванчо
преди 42 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Защо няма магнити и с ликана чичо Ади? Все пак, той ни върна всички наши етнически територии, без да сме проляли дори една капка кръв.
отговор Сигнализирай
70
Значка
преди 43 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Сегашните политици носят на ревера си на костюма трибагреника....Не ги ли е срам....Откъде да го купили.Утре ще си купят с лика на бай Тошо.Нали това,което той построй те са ползвателите , а не народа...
отговор Сигнализирай
69
До 71
преди 53 минути
Харесвам 4 Не харесвам 3
По жълтите павета се предлагат само магнити с цветовете на дъгата
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 54 минути
Харесвам 4 Не харесвам 1
Искам магнит с лама Асен ,който не е гей
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 54 минути
Харесвам 2 Не харесвам 5
То и затова там е Северозападнала България...
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 55 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
Да им направят и магнитчета с цветовете на дъгата да спрат да мрънкат
отговор Сигнализирай
65
Хемус
преди 56 минути
Харесвам 6 Не харесвам 2
При другарят Живков имаше държава,образование,здравеопазване,армия,енергетика,сигурност,хранителна промишленост,земеделие,туризъм и т.н!
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 58 минути
Харесвам 3 Не харесвам 7
Всичко хубаво в тази държава умря 44та година, 40 години трябват, за да се изчисти шлаката от комунизма. Още малко остана!
отговор Сигнализирай
Новини