BGONAIR Live

Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Това са просто някакви магнити за хладилник. Прекалявате в опита си да търсите някаква сензация.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 12
Най големият български ***, съсипа и малкото разум, пръкнал се преди 9ти! Другите комунисти, преди него, бяха по зле, но тоя довърши народа! Никога повече комунисти и комунизъм. Тези значки да се изгорят. Неандерталци мизерни!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Доста по добре ще изглежда жълто син магнит с Манол Пейков в украинската униформа която носи по протестите
отговор Сигнализирай
43
Rambaldievskievich
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 15
До: анонимен: "Нека реването...": Особено като вденат, че тяхното скапано татово време никога, ама абсолютно никога, няма да се върне. 'баси!...
отговор Сигнализирай
42
до38
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Ако сега се живееше по добре тая носталгия нямаше да я има бе,,,умник'
отговор Сигнализирай
41
Родопа не Йеувропа
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
До: Б.*** справедлив.. Защо няма осъдени мутро-демократи? Защото гарван гарвану око не вади. Докато едни и същи кръгове си делят властта, прокуратурата и регулаторите, присъди няма - има само смяна на табелите. Живков тръгнаха да оправят... Не ги ли е срам!
отговор Сигнализирай
40
Б.Ганьо справедлив
преди 2 часа
Харесвам 21 Не харесвам 3
Стига с тези баналности, ве. Нека си продават сувенири, кво толкова, ве. Бай Тошо направи много повече за БГ от колкото тещи предатели-мутро-демократи. Защо те не са осъдени за престъпленията, които са извършени след 1989! Ако след десетилетия на скандали няма осъдени по високите етажи на властта, проблемът не е липсата на престъпления, а липсата на правосъдие. Когато политическата класа пази сама себе си, законът е за народа, а безнаказаността - за управниците.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 15 Не харесвам 3
по времето на социализма се изучихме ние децата и внуците закупихме панелнитеапартаменти събота и неделя по пътя при витиня не можеше да се мине от коли35 години не могат да окрадат всичко построено през този период а сега болницитеи гробищата са запълнени на макс
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 18
Нека реването на шумкарите соц-носталгици започне...СЕГА!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Имам два проблема с Живков - Хората де научиха, да пакт на властта и да не рабитят заедно, без да им се каже. Затива днес няма и борба срещу мафията. Останалтото обаче, не беше толкова лошо, колкото ви го изкарват.
отговор Сигнализирай
Новини